Architektura
polega na zachowaniu trzech zasad

TRWAŁOŚCI | UŻYTECZNOŚCI | PIĘKNA

W celu poznania oferty

Skontaktuj się z nami

Nasze wartości

W swojej działalności Balzola kieruje się wartościami, mającymi służyć Klientom, Społeczeństwu oraz Kontrahentom, a także marce Spółki.
Do naszych naczelnych wartości zaliczamy:

Grupa Balzola rozpoczęła działalność w Hiszpani w roku 1989 jako Construcciones y Promociones Balzola.
Balzola Polska Sp. z o.o. została utworzona w roku 2008 i od tej chwili działa z powodzeniem na rynku polskim, biorąc udział we wszelkiego rodzaju projektach budowlanych, obsługując różnorodnych klientów.
Za strategiczny czynnik rozwoju uważamy budowanie i utrzymanie profesjonalnego i wysoce wykwalifikowanego zespołu, co pozwala z sukcesami mierzyć się̨ z najróżniejszymi projektami, w których uczestniczymy i ta myśl towarzyszy nam od samego początku działalności. Nasza Spółka to suma doświadczeń i idei wszystkich nas – tworzących Balzolę.
Naszym celem jest satysfakcja Klientów, otrzymujących produkt najwyższej jakości, aby mogli rozwijać się̨ w sposób ciągły, zrównoważony i przynoszący zyski.
W naszych działaniach kładziemy nacisk nie tylko na kwestie techniczne i finansowe, chcemy być także rozpoznawani jako przedsiębiorstwo realizujące w praktyce strategię społecznej odpowiedzialności biznesu, co zapewni maksymalną satysfakcję zarówno Klientów, jak i Akcjonariuszy, Pracowników, Podwykonawców, Dostawców, Instytucji oraz Społeczeństwu.
Dzisiaj Balzola Polska stanowi część międzynarodowej Grupy Lantania, obecnej we wszystkich dziedzinach budownictwa, ale też w takich branżach jak: wsparcie budownictwa, maintenance, czy rozwój nieruchomości.
Jako Balzola Polska tworzymy zespół zaangażowanych i ambitnych specjalistów, dbających o najwyższą jakość wykonywanych prac, terminowość i poszanowanie środowiska naturalnego. Jesteśmy przekonani, że możemy skutecznie mierzyć się̨ nie tylko a z tymi projektami, w których aktualnie bierzemy udział, ale też stawiać czoła coraz ambitniejszym wyzwaniom.

Zespół

Andrzej Rogiński
Andrzej Rogiński Członek Zarządu
Adam Stawski
Adam StawskiDyrektor Generalny
<b>Emil Kadysz</b>
Emil KadyszDyrektor ds. ofertowania i przygotowania produkcji
<b>Izabela Gałązka</b>
Izabela GałązkaDyrektor Finansowy
<b>Piotr Szatkowski</b>
Piotr SzatkowskiDyrektor Techniczny
<b>Marek Kamiński</b>
Marek KamińskiDyrektor Operacyjny
<b>Jacek Koralewski</b>
Jacek KoralewskiDyrektor Operacyjny