Polityka prywatności w mediach społecznościowych

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi ochrony danych osobowych, Balzola Polska Sp. z o.o. z (zwana dalej: „BALZOLA”) informuje użytkowników, że utworzyła profil na portalu/ach społecznościowych Twitter, Linkedin, którego głównym celem jest reklama swoich usług i/lub kontakt z potencjalnymi kandydatami w procesach rekrutacyjnych.

Szczegóły dotyczące firmy BALZOLA:

  1. NIP: 101-00-02-981
  2. Siedziba firmy: Warszawa, przy al. Jana Pawła II 12, 00-124 Warszawa
  3. E-mail: balzolapolska@balzola.pl
  4. Domena internetowa: https://balzola.pl

Użytkownik posiadający profil na tym samym portalu społecznościowym, który postanowił dołączyć do strony stworzonej przez BALZOLA, wykazuje tym samym zainteresowanie informacjami publikowanymi w sieci. Dołączając do naszej strony, użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych opublikowanych w swoim profilu.

Użytkownik w każdej chwili może uzyskać dostęp do polityki prywatności portalu społecznościowego, a także skonfigurować swój profil tak, aby zagwarantować sobie prywatność.

BALZOLA ma dostęp do przetwarzania publicznych informacji użytkownika, w szczególności jego dane kontaktowe. Dane te są zawarte w naszej bazie danych.

W związku z prawem dostępu, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, przenoszenia oraz sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych, które Państwu przysługują i które mogą być wykonywane przed BALZOLA, zgodnie z aktualnymi i obowiązującymi przepisami prawa o ochronie danych osobowych:

BALZOLA przeprowadzi następujące działania:

  • Dostęp do informacji z profilu publicznego.
  • Publikacja informacji o BALZOLI w profilu użytkownika.
  • Prawo wysyłania osobistych i indywidualnych wiadomości za pośrednictwem portali społecznościowych.
  • Aktualizacje statusu strony do umieszczenia na profilu użytkownika.

Użytkownik zawsze możesz kontrolować swoje połączenia, usuwać treści, które już go nie interesują i ograniczać, komu udostępnia swoje połączenia, za pośrednictwem zakładki ustawienia prywatności.

Publikacje

Po dołączeniu do serwisu BALZOLA, użytkownik może zamieszczać komentarze, linki, obrazy, zdjęcia lub innego rodzaju treści multimedialne obsługiwane przez portal społecznościowy. W każdym przypadku użytkownik musi być właścicielem treści, posiadać prawa autorskie i prawa własności intelektualnej lub mieć zgodę zainteresowanych osób trzecich. Wszelkie publikacje na stronie, zarówno teksty, grafiki, zdjęcia, filmy itp. naruszające lub mogące naruszyć moralność, etykę, dobry smak oraz / lub niestosowne, naruszające, łamiące lub naruszające prawa własności intelektualnej lub przemysłowej, prawo do wizerunku lub prawo są wyraźnie zabronione. W takich przypadkach BALZOLA zastrzega sobie prawo do natychmiastowego usunięcia treści, a także może zażądać trwałego zablokowania użytkownika.

BALZOLA nie ponosi odpowiedzialności za treści dobrowolnie publikowane przez użytkownika.

Użytkownicy są świadomi, że ich posty będą znane innym użytkownikom, w związku z czym są przede wszystkim odpowiedzialni za własną prywatność.

Reklama

BALZOLA może wykorzystywać portale społecznościowe w celach marketingowych, w każdym przypadku przestrzegając wymogów prawnych wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów o ochronie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

Polecanie serwisu BALZOLA innym użytkownikom, aby również mogli korzystać z oferty lub być informowani o jej działalności nie jest uznawane za reklamę.

Poniżej znajdują się linki do polityki prywatności portali społecznościowych:

Postanowienia końcowe

Niniejsze postanowienia są zgodne z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych.

Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację postanowień warunków i zastrzeżeń oraz zobowiązanie do przestrzegania ich. Zapoznanie się z treścią postanowień i zastrzeżeń jest niezbędne. Użytkownik zapewnia, że będzie korzystał z witryny wyłącznie w sposób zgodny z obowiązującym prawem, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami, w poszanowaniu dla praw własności intelektualnej.