Poprzedni tydzień zakończyliśmy na Kampusie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, uczestnicząc w XI edycji Konferencji Zrównoważone Budownictwo, a Środowisko Człowieka #DzieńBudowlańca2024, – jednej z największych konferencji studenckich związanej z branżą budowlaną, zorganizowanej przez Koło Budownictwa Inżynierskiego.

Jako Złoty Partner wydarzenia, mieliśmy okazję nie tylko zaprezentować naszą firmę, odbyć  rozmowy z kilkuset Studentami zainteresowanymi praktykami, ale także uczestniczyliśmy w panelu dyskusyjnym poświęconym środkom z KPO i ich wpływowi na branżę budowlaną.

Dlaczego praktyki studenckie są tak ważne dla firm i czy warto uczestniczyć w takich wydarzeniach?

Warto! Powodów jest kilka, pierwszym jest wymiana doświadczeń, a ten dzień pokazał, jak wiele my możemy nauczyć się od tych młodych ludzi.

Studenci mają otwarte i pełne pomysłów głowy, posiadają wiedzę na temat najnowszych trendów, technologii i rozwiązań, które mogą przynieść nowe spojrzenie na problemy i wyzwania przed jakimi stoi każda firma, co więcej są chętni, aby swoimi pomysłami dzielić się z przyszłymi Pracodawcami..

Dając Studentom szansę na praktyki, możemy więc nie tylko zyskać nowych pracowników z ogromnym potencjałem, którzy w przyszłości mogą stać się cennymi członkami naszych zespołów. Zainwestowanie w rozwój tych młodych talentów może przynieść długoterminowe korzyści w postaci wysokiej jakości personelu i rozwoju firmy.

Dziękujemy za tę edycję i czekamy na kolejne.

Galeria projektu